2022 | RUGPJŪČIO MĖN. VYKS JAUNŲJŲ PASIENIEČIŲ PILIETIŠKUMO UGDYMO STOVYKLOS

2022 m. rugpjūčio mėnesį tradiciškai planuojamos Jaunųjų pasieniečių pilietiškumo ugdymo stovyklos, kurios vyksta jau 5 -erius metus iš eilės. Šiais metais organizuojamos 3 pamainos pagal vaikų amžiaus grupes.
 
DĖMESIO!  BENDRADARBIAUJANČIŲ INSTITUCIJŲ DARBUOTOJŲ VAIKAMS SIŪLOMA 10% NUOLAIDA. 
 
Stovyklose gyvename darnoje su gamta, kas rytą pabundame su paukščių giesmėmis ir kiekvieną  vakarą užmiegame po žvaigždžių antklode. Jaunuolių laukia sukarinta pilietiškumo stovykla, todėl internetas ir technologijos yra ribojami  ir
lieka antrame plane. 
 
Kas rytą drauge mankštinamės, todėl būname žvalūs. Drauge su sporto meistrais mokomės
savigynos meno ir įvairių triukų. 
 
Vaikų laukia rikiuotės, orientaciniai ir naktiniai žygiai, estafetės, žygis upeliu ir kliūčių ruožas, taiklaus šaudymo mokymai, kontrabandos sulaikymo žaidimas, patruliavimas, radijo ryšys, VSAT ginklų ekspozicija, susitikimas su pasieniečiais ir tikra pasieniečių darbo praktika! Turėsite puikią  progą pasimatuoti šią specialybę ir sužinoti daug įdomių dalykų apie įvairias jėgos struktūras Lietuvoje. Čia visada turime galimybę išbandyti savo jėgas ir mokomės kaip elgtis nelaimingų atsitikimų bei ekstremalių situacijų metu, modeliuojame situacijas ir ieškome sprendimų. Aiškinamės, kaip ir kodėl nepilnamečiai įtraukiami į nusikalstamas veikas, kodėl ir kokios pasekmės dalyvaujant jose, taip pat diskutuojame apie grėsmes internete, kovos su prekyba
žmonėmis prevencijos temomis. Krūvis ir paskaitų temos parenkamos pagal vaikų amžiaus grupe ir esant poreikiui pritaikomos individualiai kiekvienai stovyklai.  Taip pat kviečiame susitikti įdomius žmones, kurie veda paskaitas įvairiomis pilietiškumo ir
prevencijos temomis.
Pareigūnai, kariai ir buvę pareigūnai bei kariai dalinasi savo patirtimi ir kuria draugiškus santykius.
Visi instruktoriai yra savanoriai ir siekia prisidėti prie pilietiško jaunimo ugdymo.
 
Čia visi lygūs, kartu ugdome ištvermę ir drąsą, įveikiame baimes ir sprendžiame visas problemas!  
Mes netoleruojame patyčių, todėl čia jų nėra! Mokomės priimti save ir visus kitus, netobulus ir klystančius, ugdome toleranciją, pasitikėjimą ir pagarbą. 
Drauge pratinamės prie šalto dušo, kartais stovyklautojus atgaivina maudynės upelyje, pirtis kubilas. Ilgos vakaronės prie laužo po atviru dangumi ir nemigo naktys įstringa ilgam ir visada kviečia sugrįžti! 🙂 
 
Jaunųjų pasieniečių pilietiškumo ugdymo stovyklų preliminari programa(kuri eigoje visada adaptuojama prie stovyklautojų, oro sąlygų ir kitų aplinkybių) :
 

Jaunųjų paseiniečių stovyklos  PRELIMINARI PROGRAMA:

STOVYKLŲ ORGANIZATORIAI: 
VšĮ Pilietiškumo ugdymo akademija. Jos įkūrėja ir vaikų vasaros stovyklų vadovė, pasienietė Jolita Kuncaitienė.

Visuomet padeda nuolatinai savanoriai pareigūnai, kariai – savanoriai, ir buvę pareigūnai bei kariai savanoriai, o taip pat šauliai, skautai ir kitų specialybių pilietiški savanoriai.

Čia taikoma pliusų sistema. Visada ieškome galimybių. 
 
STOVYKLŲ PAMAINOS:
 
2022 08 01 iki 2022 08 05 (15-18m.) 
 
2022 08 08 iki 2022 08 12 (13-14m.) 
 
2022 08 15 iki 2022 08 19 (9-12m.) 
 
STOVYKLOS VIETA: Verpikų km. Slavikų sen. Šakių raj. unikalioje vietoje, gamtos apsuptyje, kur rytais kieme galima išvyksti danielius, elnius, zuikį ir klausytis paukščių giesmių. 
 
GYVENIMAS: Miško ir upelio lankoje savo palapinėse. Valgome lauke, didžiulėje palapinėje iš savo, daugkartinių indų. 
 
MAITINIMAS: Kasdien 3 kartus per dieną laukia gardus karštas kavinės atvežtas maistas ir kartą per dieną užkandžiai, kartais kuriame laužą ir Kazano puode gaminame savo patiekalus. 
 
Viena iš pramogų, esant pageidavimui, maisto gaminimas ant laužo Kazano puode lauko sąlygomis lauko virtuvėje. 
 
STOVYKLOS KAINA: 5 dienos – 150.

Lietuvos pasienio pareigūnų profesinės sąjungos nariams ir bendradarbiaujančių institucijų darbuotojų vaikams taikoma, 10% nuolaida;

Patiriančių socialinę atskirtį šeimų vaikams kaina 100 ;

Išskirtiniais atvejais gali būti taikomos kitos individualios nuolaidos.

Jei norite dalyvauti, bet negalite sau to leisti,  skambinkite telefonu 860069751, ieškosime galimybių. 

 

Į kainą įskaičiuotas karštas maistas 3 kartus per dieną ir užkandžiai bei maisto atvežimas iš kavinės į stovyklavietę, taip pat geriamas vanduo, dušas, pirtis, kubilas, stovyklavietės įrengimas, sutvarkymas ir kitos faktinės išlaidos. 

 
KADA? KUR? 
ATVYKIMAS: Į kiekvieną stovyklą atvykimas organizuojamas tėvelių savarankiškai. Susitikimas pirmadienį 12val., adr. Kudirkos g. 61, Šakiai, kavinė „Kiba”, susipažinimas, trumpas instruktažas. 13val. Pietūs kavinėje „Kiba” . Po pietų tėveliai veža vaikus iki orientacinio žygio vietos, paliekame vaikus ir su visais daiktais vykstame drauge į stovyklavietę. Čia paliekame daiktus (jeigu norite galite padėti įsikurti ir sulaukti iš žygio vaikų). 
Ir iki penktadienio! 🙂 
 
IŠVYKIMAS: (penktadienį) 16.00val. iš stovyklavietės Verpikų km. Slaviku sen, Šakių raj. 
 
REGISTRACIJA: tinklapyje www.pilietiskumoakademija.lt skiltyje  Registracija į stovyklą.
Registracija patvirtinama pervedus 50 avansą, kuris yra negrąžinamas.
 
REKVIZITAI
Sąskaitos Nr. LT827300010171015303
Swedbank
Všį Pilietiškumo ugdymo akademija
Paskirtis: Už (dalyvio VARDAS PAVARDĖ) jaunųjų pasieniečių pilietiškumo ugdymo stovyklą (nurodykite amžiaus grupę)
 
Nekantraujame susitikti! 😉 
 
Kilus klausimams visada kreipkitės :
MB.tel. Nr. 860069751
 
 
 .

 

Jolita Kuncaitienė