2022 | LIEPĄ VYKS GYNYBOS IR IŠGYVENIMO MOKYMAI INSTRUKTORAMS

2022 07 28-2022 07 31 dienomis organizuojami 4 dienų pilietinio pasipriešinimo, gynybos, išgyvenimo bei komandos formavimo mokymai VšĮ Pilietiškumo ugdymo akademija savanoriams ir instruktoriams, taip pat aktyviems dalyviams bei bendradarbiaujančių institucijų susidomėjusiems atstovams, VRM pensininkams ir atsargos kariams, kurie domisi pilietiškumo ugdymu.

Vietų skaičius ribotas, pirmenybė pirmiems užsiregistravusiems. Po mokymų yra galimybė likti stovyklose savanoriauti ir pasidalinti su jaunimu patirtimi.

Liepos mėn. 28-29 dienomis į stovyklavietę Šakių rajone, Verpikų kaime atvyks  Albertas Daugirdas, atsargos majoras karininkas, Mobilizacijos ir pilietinio pasipriešinimo departamento direktoriaus patarėjas, labai įdomus ir pilietiškas žmogus. Albertas gana seniai neformaliai organizuoja išgyvenimo ir gynybos mokymus, veda paskaitas internetu ir gyvai. 

Šis instruktorius iš pilietiškumo paskatų sutiko savanoriauti ir mokymus VšĮ Pilietiškumo ugdymo akademijai dovanoja. 

Liepos mėn. 30-31 d. atvyks MB “Mokymų kodas” vadovė Diana Žiurlytė su komandos formavimo programa. Mokymų metu turėsime progą pažinti save per kitus, įveiksime daug įdomių užduočių ir turėsime galimybę pajusti komandinio darbo džiaugsmą, mokytis formuoti komandą ir konstruktyviai joje dirbti siekiant geriausių rezultatų. Lektorė, Koučingo specialistė Diana Žiurlytė iš pilietiškumo paskatų mokymus taip pat dovanoja.

Dalyviams tereikia atvykti į stovyklavietę su savo palapine, miegmaišiu ir gamtoje reikalingais reikmenimis. Su savimi reiktų turėti užkandžių, negendančių maisto produktų ir pinigų maistui, bus galimybė gaminti vietoje arba užsisakyti, kad atvežtų iš kavinės. Dažniausiai drauge apsiperkame ir gaminame įvairius troškinius Kazano puode ant laužo arba kepame šašlykus. 

Vakare laukia pirtis, kubilas ir vakaronė aptariant mokymų įspūdžius prie laužo. 

Kadangi VšĮ Pilietiškumo ugdymo akademija vienija savanorius iš skirtingų Lietuvos kampelių, tai puiki proga visiems susipažinti. 

Kviečiame visus pageidaujančius, savanorius ir instruktorius dalyvauti. Tai puiki proga mokytis lyderystės meno paslapčių ir komandos formavimo subtilybių, aptarti būsimas stovyklų veiklas ir pasidalinti atsakomybėmis.

Visiems ketinantiems dalyvauti, būtina REGISTRACIJA www.pilietiskumoakademija.lt skiltyje „Registracija į stovyklą”.
 
MOKYMŲ ORGANIZATORIAI VšĮ Pilietiškumo ugdymo akademija. 
Jos įkūrėja ir vaikų vasaros stovyklų vadovė, pasienietė Jolita Kuncaitienė.
 
Čia taikoma pliusų sistema. Visada ieškome galimybių. 
 
MOKYMŲ DATA:
2022 07 28 iki 2022 07 31 (4 dienos)

Gynybos ir išgyvenimo mokymų PRELIMINARI PROGRAMA:

STOVYKLŲ ORGANIZATORIAI: 

VšĮ Pilietiškumo ugdymo akademija. Jos įkūrėja ir vaikų vasaros stovyklų vadovė, pasienietė Jolita Kuncaitienė.
Čia taikoma pliusų sistema. Visada ieškome galimybių. 
 

KADA? ATVYKIMAS: ketvirtadienį liepos 28 ryte iki 9 val. ryto (arba suderinus) anksčiau,  adr. Verpikų kaimas, Slavikų sen, Šakių raj.
Visiems galima ir rekomenduojama pasilikti savanoriauti pagal iš anksto suderintą grafiką stovyklose nuo 2022 08 01.

KUR? STOVYKLOS VIETA: Verpikų km. Slavikų sen. Šakių raj. unikalioje vietoje, gamtos apsuptyje, kur rytais kieme galima išvyksti danielius, elnius, zuikį ir klausytis paukščių giesmių.

GYVENIMAS: Miško ir upelio lankoje savo palapinėse. Valgome lauke, didžiulėje palapinėje iš savo, daugkartinių indų.

MAITINIMAS: pagal bendrą susitarimą. Yra galimybė iš anksto suderinus visiems už tam tikrą mokestį užsisakyti iš kavinės su pristatymu arba Kazano puode ant laužo gamintis patiems.

MOKYMAI NEMOKAMI !: 4 dienos – 0. Kiekvienas turi asmeniškai pasirūpinti maistu ir užkandžiais, taip pat geriamo vandens atsargomis.

Stovyklavietėje yra lauko biotualetas, ir lauko dušas, yra galimybė užsikurti pirtį, kubilą.

Jei norite dalyvauti, bet negalite sau to leisti,  skambinkite telefonu 860069751, ieškosime galimybių. 

REGISTRACIJA: tinklapyje www.pilietiskumoakademija.lt skiltyje Registracija į stovyklą
 
REKVIZITAI
Sąskaitos Nr. LT827300010171015303
Swedbank
Všį Pilietiškumo ugdymo akademija
Paskirtis: Už (dalyvio VARDAS PAVARDĖ) gynybos ir išgyvenimo mokymus instruktoriams
 
Nekantraujame susitikti! 😉 
 
Kilus klausimams visada kreipkitės :
MB.tel. Nr. 860069751

 

Jolita Kuncaitienė